פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   התעוררתם עם "חבר" חדש על הפנים? שום פילטר לא יעזור

   כשאור קמה בבוקר היא לא אהבה את מה שראתה מהמראה. כדי להימנע מפצעונים או לצמצם את היקפם, אתם לא צריכים פילטר טוב בסמארטפון, אלא טכנולוגיה אחרת לגמרי שתטפל בהם. צפו

   התעוררתם עם "חבר" חדש על הפנים? שום פילטר לא יעזור

   הפנים שלנו הם הדבר הראשון שרואים כשמסתכלים עלינו וחשוב לנו להיראות טוב בעיני עצמנו ובעיני אחרים. לכן כשפתאום מגלים בבוקר פצעון חדש על המצח או הלחי, מסתובבים בתחושה קצת פחות נעימה. נכון שהיום אפשר לעלות סטורי או תמונה לאינסטוש שבה אנחנו נראים מיליון דולר, רק צריך לבחור את הפילטר הנכון. אבל יש דברים שמעלימים בצורה אחרת לגמרי, כמו פצעונים למשל. כשרוצים לטפל באקנה פילטר טוב הוא לא הפתרון.

   אקנה היא בעיה מאוד אינדיווידואלית, מאחר שלכל אחד עור שמתנהג קצת אחרת וכל אחד מאיתנו חי באורח חיים אחר. לדוגמה, ממה מורכבת התזונה היומיומית, כמה מים אנחנו שותים ואיך אנחנו שומרים על עור הפנים בשמש. הפנים משקפות כל מה שקורה לנו, הן הזהות שלנו ולכן חובה לשמור על בריאות העור ככל האפשר. לכל הגורמים הללו יש השפעה על איך שהעור שלנו נראה ולטיפול נכון בו. שימוש עקבי בתכשירים הנכונים ביחד עם אורח חיים מאוזן ובריא יותר ימנע או לפחות יצמצם את הופעת הפצעונים על הפנים.